Akcja Innowacja – o projekcie

Akcja Innowacja to projekt, którym chcemy zachęcić do wprowadzania kreatywnej kultury pracy i tworzenie nowych, niestandardowych projektów. Przedstawiamy sprawdzone metody pracy, wypróbowane narzędzia i proste sposoby promowania nieszablonowego myślenia oraz szukania najlepszych metod rozwiązywania problemów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wierzymy, że każdą trudność możemy rozwiązać dzięki dogłębnej analizie i zrozumienia potrzeb klienta. Z tego powodu w naszej pracy zachęcamy do zwiększenia ilości i jakości rozmów jakie prowadzimy z klientem. Tak łatwo o tym zapomnieć, kiedy jesteśmy skupieni na wyniku i polegamy na wiedzy oraz doświadczeniu podczas szukania rozwiązania palących problemów. Piszemy o tym jak rozmawiać, jak słuchać i jak obserwować obszary z życia naszych klientów, w których możemy znaleźć pomysły na usprawnienia.

Mówimy dużo o innowacji. 

Innowacja to dla nas umiejętność łączenia wiedzy i doświadczenia ludzi z różnych dziedzin i z różnych środowisk. To sztuka obserwacji, szukania dobrych praktyk, przenoszenia działających wzorców pomiędzy sektorami, pomiędzy krajami. To sposób na obniżenie kosztów, skrócenie czasu, zwiększenie satysfakcji, to większa zwinność i efektywność codziennych czynności, codziennej pracy. Poprzez nasze warsztaty oraz wszystko to, o czym tutaj piszemy, chcemy pokazać, że kreatywność i możliwość i zmiana statusu quo są na wyciągnięcie ręki – każdy z nas może się do tego przyczynić. Wystarczy zacząć. Pokazujemy jak.