Coaching

 

Jeżeli próbowałeś już różnych metod i narzędzi, ale wciąż czujesz, że czegoś Ci brakuje, coś byś zmienił lub nie do końca jesteś tam,  gdzie byś chciał: zapraszam na coaching.

Coaching jest procesem, w którym świadomie podejmujesz się pracy nad zmianą i realizacją swoich celów. Tematyka i obszar są dowolne. Coach, to osoba, która w tej drodze Ci towarzyszy,  pokazuje pomocne narzędzia, pomagając znaleźć odpowiedź na pytania, wzmacniając Twoje chęci dążenia do celu. Zadając pytania pozwala Ci przyjrzeć się ważnym dla Ciebie sytuacjom i poszukiwać nowych, kreatywnych pomysłów na rozwiązania.

Jeżeli coś Ci przeszkadza lub jesteś głodny nowych pomysłów: to świetnie! Znaczy, że jesteś już na najlepszej drodze do zmiany 🙂

Zapraszam na bezpłatne coachingi, prowadzone w ramach zbierania praktyki coachingowej.  W przypadku zainteresowania  i pytań: zapraszam do kontaktu. Więcej dowiesz się też we wpisie: Pierwsze spotkanie z coachingiem

O mnie:

IMG_2257

Karolina Szumilas (Zobacz mój profil na LinkedIn) – swoje doświadczenie z coachingiem rozpoczęłam już na drugim roku studiów, kiedy wzięłam udział w Szkole Coachów organizowanej przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL. Po 2 semestrach nauki podjęłam się koordynacji kolejnej edycji Szkoły. W kolejnych latach brałam udział w licznych wydarzeniach i szkoleniach o tematyce coachingowej. W 2017 roku otrzymałam dyplom z kierunku Coaching w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu,  który to uzyskał akredytację Izby Coachingu.