O szkoleniu

Masz w głowie mnóstwo pomysłów wizerunkowo-rekrutacyjnych a nie wiesz w jaki sposób je urzeczywistnić? Potrzebujesz konkretnych metod i narzędzi do tego, by wdrożyć małe i duże rozwiązania ze swojego obszaru? Chcesz wiedzieć jak przeprowadzić grupę przez burzę mózgów w sposób efektywny tak, by na końcu „gorącej dyskusji” o potrzebach kandydatów i pracowników WRESZCIE dojść do sensownego rozwiązania? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie. Prowadzone przez dwie ekspertki: Design Thinking (Karolina) i Employer Branding (Daria) da Ci możliwość wykorzystania metody Design Thinking w praktycznym ujęciu Employer Branding i HR.

Dla Kogo?

Dla specjalistów HR, komunikacji wewnętrznej i EB, którzy zainteresowani są zdobyciem konkretnych umiejętności potrzebnych w urzeczywistnianiu nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.  Dla tych, którzy chcą wiedzieć jak przeprowadzić grupę przez burzę mózgów w sposób efektywny tak, by na końcu „gorącej dyskusji” o potrzebach kandydatów i pracowników WRESZCIE dojść do sensownego rozwiązania

Program:

 •  Punkty styku z marką pracodawcy w procesie Candidate & Employee Experience
 •  Design Thinking – czym jest ta metoda pracy i w czym tkwi jej piękno
 •  Empatia: Diagnoza potrzeb Twojego odbiorcy, budowanie insightów
 •  Definiowanie: Inaczej o tworzeniu person kandydatów/pracowników
 •  Burza mózgów: znajdź niestandardowe rozwiązania i pomysły na nowe projekty z obszaru komunikacji oraz HR/EB
 •  Prototypowanie: czyli o tym, jak sprzedać produkt zanim się go stworzy
 •  Testowanie: Od pomysłu do wdrożenia, czyli sprawdzanie, co wywoła efekt WOW!

A ponadto: cała paczka narzędzi Design Thinking – mnóstwo przykładów (na pewno znajdziesz coś dla siebie!).

Czego dowiesz się na szkoleniu:

 •  czym jest kreatywność, jak ją budzić w sobie i w innych,
 •  jaki jest klucz do tworzenia innowacyjnych projektów wizerunkowych,
 •  jak wygląda proces pracy metodą Design Thinking. Co więcej – samodzielnie go doświadczysz!
 •  jak metoda DT może pomóc Ci w realizacji celów wizerunkowych, rekrutacyjnych czy informacyjnych
 •  stworzysz nowe rozwiązanie, które będziesz mógł wykorzystać w codziennego pracy w obszarze Human Resources, komunikacji wewnętrznej, budowania zaangażowania czy Employer Branding.

Dodatkowe informacje:

Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z 2 godzin konsultacji online w ciągu 3 miesięcy po zakończeniu warsztatów.

Kiedy? 10 kwietnia 2018 w godzinach 9:00 – 17:00 (z przerwami kawowymi oraz obiadową)

Adres: Idea Place, Plac Solny 15, Wrocław

Koszt: 900 zł + VAT (10% zniżki dla dotychczasowych uczestników szkoleń BardzoHR)

Zapisy: przez stronę BardzoHR


O trenerach:

Karolina Szumilas / Bio

www.akcjainnowacja.com

Moderator Design Thinking, Coach, Produkt Manager. Posiada doświadczenie w marketingu, zarządzaniu produktami i projektami. W swojej codziennej pracy dba o to, by tworzone produkty były innowacyjne, zgodne z regułami UX, CX. Uwielbia tematy związane z kreatywnością, startupami, nowymi pomysłami, zwinnym zarządzaniem i szeroko pojętymi zagadnieniami Design Thinking. Karolina wierzy, że każda firma może być innowacyjna. Co więcej – jest przekonana, że każdy zna lub może poznać prostą metodę, aby dane przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem. Jest zwolenniczką akcji – działania blisko, a nawet bezpośrednio z klientem. Na warsztatach pokazuje, że wszyscy jesteśmy kreatywni a innowacja to sztuka łączenia informacji i wiedzy z różnych dziedzin.

 

Daria Siwka / Bio

www.bardzohr.pl

Ekspert budowania wizerunku pracodawcy z ponad 10-letnim doświadczeniem w obszarach HR i marketing. Specjalizuje się w projektowaniu EVP, w budowaniu narzędzi pod zróżnicowane grupy docelowe, a także we wdrażaniu strategii wizerunkowej.
Prowadzi agencję bardzoHR – Employer Branding. Realizuje projekty online oraz offline dla takich firm jak: Toyota, Credit Agricole, eurobank, Grupa Carlsberg, Qubus Hotel, Grupa Allegro, Ceneo.pl, Dolby Poland, Kodilla. Autorka bloga poświęconego budowaniu wizerunku, a także licznych artykułów publikowanych w pismach branżowych. Występuje na konferencjach jako ekspert EB i dzieli się swoją wiedzą ze specjalistami HR. Prowadzi szkolenia EB dedykowane pod określone potrzeby pracodawców. Jest wykładowcą pierwszych w Polsce studiów podyplomowych z EB (AGH, Kraków), a także wykładowcą MBA w Wyższej Szkole Bankowej.