Jak pracujemy?

Masz masę pomysłów i szukasz inspiracji jak wprowadzić je w życie? Chcesz zrobić coś niestandardowego a przy tym dobrze się bawić? Zastanawiasz się jak pobudzić kreatywność oraz zaangażowanie członków zespołu? Skontaktuj się z nami – na pewno potrafimy zainspirować do kreatywnego działania!

 

Metodę naszej pracy wzorujemy na procesie Design Thinking – stworzonym przez firmę z Doliny Krzemowej, która szczyci się współtworzeniem wielu innowacyjnych rozwiązań oraz niestandardowych produktów.  Nasz proces wpisuje się również w koncept Lean Startup oraz Google Design Sprint. Jak to wygląda?

  1.  Spotykamy się by zrozumieć co jest Twoją największą potrzebą, co chcesz osiągnąć. Określamy obszar Twoich zainteresowań.
  2.  Definiujemy zespół, który zajmie się pracą z Twoim celem lub problemem. Zespół składa się z naszych ekspertów oraz członków Twojego zespołu.
  3.  Ustalamy dzień wspólnych warsztatów, na których rozmawiamy o tym jak wyglądają obecne procesy, co działa, co chcecie poprawić, jakie są największe wyzwania. Wspólnie tworzymy mapę problemów tak, aby określić najbardziej palące obszary do rozwoju i uporządkować wspólną wiedzę w temacie zjawisk w Twojej organizacji, firmie, zespole.
  4.  Wybieramy jeden cel na którym skupimy się w pierwszym podejściu.
  5.  Tworzymy rozwiązanie przechodząc proces Design Thinking.
  6.  Podsumowujemy osiągnięcia, decydujemy o dalszych potrzebach i ewentualnych kolejnych projektach.

Szyjemy rozwiązania skrojone do Twoich potrzeb!

Napisz do nas, zadzwoń, umów się na kawę – porozmawiajmy jakie masz potrzeby i co możemy dla Ciebie zrobić. Poznaj nasze metody i sam wybierz jaki model współpracy jest dla Ciebie najlepszy! Jeżeli chcesz dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić – zapraszam do kontaktu!