Kim jesteśmy?

Karolina Szumilas

Karolina Szumilas

Moderator Design Thinking, Coach, Produkt Manager.

Posiada doświadczenie w marketingu, zarządzaniu produktami i projektami. W swojej codziennej pracy dba o to, by tworzone produkty były innowacyjne, zgodne z regułami UX, CX. Wierzy, że każda firma może być innowacyjna. Co więcej – każdy zna lub może poznać prostą metodę, aby dane przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem. Jest zwolenniczką akcji – działania blisko, a nawet bezpośrednio z klientem. Na warsztatach pokazuje, że wszyscy jesteśmy kreatywni a innowacja to sztuka łączenia informacji i wiedzy z różnych dziedzin.

Marta Maj

Marta MajAnalityk i badacz UX z 4-letnim doświadczeniem i pasją do swojego zawodu.

Na co dzień zajmuje się odkrywaniem potrzeb i rozwiązywaniem problemów tam gdzie świat nowych technologii styka się z tym, co ludzkie. Najbliższe jej sercu obszary zainteresowań to projektowanie komunikacji, badania generatywne i wszystko co znajduje się na styku neuronauki i designu. W swoim podejściu do UX kładzie nacisk na rozwiązywanie problemów poprzez stosowanie innowacyjnych technik nastawionych na pobudzanie kreatywności. Wspiera w planowaniu działań i strategii rozwoju mapując ścieżki użytkowników i wskazując skróty oraz usprawnienia. Wierzy, że empatia i właściwe pytanie zadane we właściwym momencie potrafią działać cuda


Współpraca: 

We współpracy z Darią Siwką,daria-siwka-bardzo-hr z firmy Bardzo HR (zobacz stronę) prowadzimy kreatywne projekty Employer Brandingowe, mające na celu stworzenie lub poprawę wizerunku pracodawcy na rynku pracy, zaprojektowanie nowych działań onboardingowych, rekrutacyjnych czy organizację niestandardowych wydarzeń.

 


Chcesz się przekonać? 🙂 Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy, co możemy dla Ciebie zrobić.